Bu Başlığın Tuhaf Bir Hikayesi Var.

Artık işini laptop'una sığdıran ve herhangi bir mekana bağlı kalmadan işini evinden yapan Dijital Göçebeler Mimarlardan, Mühendislerden ve hatta Doktorlardan daha fazla para kazanıyor. Benim bu durumun farkına varmam biraz tuhaf bir hikaye ile gerçekleşti ve radikal bir karar almamı sağladı. O kararla beraber hayatımdaki radikal değişikliklerde hızla artmaya devam etti.

Sen Hiç Can Çekişen Freelance Danışman Gördün Mü?

Ben gördüm.


Hem de yığınla ve neredeyse her gün. Mesaj kutumu dolduran insanların büyük bir çoğunluğu Dijital Reklam ya da Sosyal Medya Danışmanı. Hepsinin de ortak sorunu ''Sürdürülebilir Bir Gelir Akışı Sağlayamamak.'' Günümüzün ve yakın geleceğin en güçlü sektöründe olanların bu soruna sahip olmasının sebebi nedir peki?

2022 İşini İnternete Taşımak İçin En İyi Yıl Olabilir Mi?

Günümüzde özellikle pandemi sonrasında internetden para kazanmak ve işini dijitale taşımak hiç olmadığı kadar cazip hale geldi. Ancak çoğu internet girişimi yüksek sermayenin yanında yüksek risk barındırdığından bir çok girişim daha başlamadan sona eriyor. Ancak bazıları var ki çok özel bir yöntem ile pastanın aslan payını alıyor. Bu yöntem ne mi?...

Senin hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. Buna rağmen bu makaleyi okuyanlara iddaalı bir taahhütde bulunacağım.


‘’Burada anlatılan tüm özel stratejileri uygulamaN önümüzdeki bir yıl içinde ekonomik özgürlüğünü kazanmanı sağlayacak’’


Nasıl Mı?

Neden Bitcoin Almadım!!!!

Sürekli etrafınızda bir fırsatı kaçırdığı için yakınan insanları duymuşsunuzdur. Zamanında şu arsayı alsaydım, bitcoin alsaydım, borsa da şu hisseyi alsaydım, zamanında şu fırsatı kullansaydım vb. ifadelerle başlayan cümleler uzun uzadıya uzar.


Peki ama neden zamanında o hamleyi yapmayız? Cevap sandığımızdan daha yakınımızda...

Servet Sahibi Olmanın En Tuhaf Formülü

TÜİK raporuna göre insanlar sadece ortalama 9 yıl yaşıyor. Evet yanlış duymadınız tamı tamına 9 yıl. Kafamı karıştıran bu gerçeğin altında yatan bilimi görünce gerçekten şaşırdım ve bu şaşkınlığın yaratmış olduğu farkındalık bana 30 yaşıma girmeden maddi ve zamansal özgürlüğümü kazanmamı sağladı. Nasıl mı?

Afrikalı Çocuk ve Çikolata

Afrikalı bir anne çocuğunu çekiştiriyor. Adam çocuğa çikolatayı vermeye yeltense dahi anne ona izin vermiyor. Adamın ısrarcı tutumuna karşı koyamayan anne çikolatayı alıyor ve çocuğun ağlayan bakışları arasında bir lokmada ağzına atarak kendisi yiyor. Çikolatayı veren adam şaşkın ve kızgın;

1 Yılda 6 Haneli Rakamlara Nasıl Çıktığımın Sırrını Öğrenmek İster Misin?

Aşağıdaki metnin okuma süresi yaklaşık 8 dk'dır. Ve bu 8 dk içinde gelirimi 1 yılda 6 haneli rakamlara nasıl çıkardığımın sırrını öğreneceksiniz.

Dijital Göçebe Okulu & Dönüşüm Sistemleri by Deniz DUMAN