Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Hizmetinizi ''Müşterilerinizin Peşinde Koşmadan'' Kendinize Çekin Ve Online İşinizi 6 Haneli Rakamlara Çıkarın.

Dijital Göçebe Okulu, Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Müşterilerinizin Klasik Yöntemlerle Peşine Düşmek Yerine, Onları Özel Dönüşüm Sistemleri ve Otomasyon Araçları İle Kendinize Zahmetsizce Nasıl Çekeceğinizi Gösteren 8 Haftalık Hybrid Bir Eğitim Programıdır.

Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Hizmetinizi ''Müşterilerinizin Peşinde Koşmadan'' Kendinize Çekin Ve Online İşinizi 6 Haneli Rakamlara Çıkarın.Dijital Göçebe Okulu, Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Müşterilerinizin Klasik Yöntemlerle Peşine Düşmek Yerine, Onları Özel Dönüşüm Sistemleri ve Otomasyon Araçları İle Kendinize Zahmetsizce Nasıl Çekeceğinizi Gösteren 8 Modülden Oluşan Hybrid Bir Eğitim Programıdır.


8 Modül Eğitime Ek Olarak, Kurs 1 Yıl Boyunca Canlı Yayınlar İle Katılımcıların Başarıya Ulaşıncaya Dek Devam Eder.


Bu Programın Amacı; Katılımcıların Kendi Online İş Modellerini Oluşturmak Ve Mevcut 8-5 Düzendeki İş Modelinden Sıyrılarak Ekonomik, Zamansal Ve Mekansal Özgürlüğünü Eline Alan Birer Dijital Göçebe Haline Getirmektir.

Info Marketing'in Gücünü Keşfet!

Kimin İçin?

Bir Koç, Danışman, Kurs ya da İçerik Oluşturucusu, Ajans, İşletme Sahibi, Influencer, Kanal/Kitle Sahibi olan ya da herhangi bir konuda yetkin bilgiye sahip olan genç bir girişimci ya da bir uzmansanız, Dijital Göçebe Okulu tam size göredir.


Hali hazırda bir uzman değilseniz dahi Dijital Göçebe Okulunda bir uzmanlığın nasıl edinileceği size öğretilecek ve yeni bir niş alanı seçip sıfırdan spesifik bir konu hakkında uzmanlık edinebileceksiniz. Tüm bu tanımlar size uyuyorsa muhtemelen şu sorunlara da sahipsiniz;

 • Pazardaki Potansiyel Müşterilere Ulaşamamak,


 • Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Hizmetlerinin Satılması Konusunda Zorluk Yaşamak,


 • Sürdürülebilir Müşteri Döngüsüne Sahip Olamamak,


 • Ölçeklenebilir Bir Kazanç Modeli Yaratamamak,


 • Rakipleriniz İle Mücadele Edememek Ve Pazar Payınızı Genişletememek,


 • Manuel Süreçleri Otomasyona Dökememek,


 • (Mevcut Kitle Sahipleri İçin) Sahip Olunan Kitleyi Müşteriye Çevirememek.

Dijital Göçebe Okulu | Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Çalışır?

Kurs Materyalleri

Her biri kendi sektöründe dominasyon kurmanı sağlayacak 8 Modüllük, 250'yi aşkın video ile eğitimlere ömür boyu sınırsız erişim sağlarsınız.

Araçlar

YouTube ADS, Funnel Yazılım Aracı, Otomasyon Sistemleri vb bir çok teknik araçta uzmanlaşır ve bu uzmanlık bilginizden gelir kazanırsınız.

Topluluk

Sadece kursiyerlere özel elit bir topluluğun parçası olur ve bu toplulukta yapılan tüm yararlı paylaşımlara erişim sağlarsınız. Erişim ömür boyu devam eder.

Özel Koçluk

Sadece kursiyerlere özel açılan özel koçluk hizmetlerinden faydalanabilir ve sorun yaşadığınız yerlerde ek bir destek alabilirsiniz.

Destek/Sinerji

Yaşamış olduğun sorunların çözümü için topluluktan destek alabilir ve topluluğun büyüyerek güçlenmesi ile artan sinerjinin bir parçası olabilirsin.

Canlı Yayınlar

Eğitim materyalleri ve topluluğa özel haftalık yapılacak canlı yayınlardan öğrendiğin çoklu yetkinlikler ile farklı sektörlere açılabilirsin.

Dijital Göçebe Okulu Kursiyerlerine Ne Kazandırır?

Dijital Göçebe Okulu sermayesiz başlayabileceğiniz yeni nesil Online Hybrid Kurs Danışmanlığı işi kurmanızı ve bu işi 6 haneli rakamlara çıkarmanızı sağlayan bir Hybrid Kursdur. 8 modülden oluşan bu kurs, kursiyerlere özel her hafta canlı soru cevap yayınları ile desteklenir ve her sektör özelinde dominasyon sahibi olmanızı sağlayacak özel strateji ve otomasyon sistemlerini göstererek Türkiye'nin en elit info marketing'cilerini yetiştirir.


Tüm bu 8 modüllük organizasyon Dönüşüm Sistemleri olarak adlandırılır ve bu sistem aylar içerisinde kuracağınız sistemler sayesinde size şunları kazandırır;

 • İşinizi 8-5 klasik sistemden çıkarıp bilgisayara taşımanızı, Ekonomik, Zamansal ve Mekansal Özgürlüğünüzü elinize almanızı sağlayacak bir sistem kurmanızı yani Dijital Göçebe olmanızı sağlar.


 • Pazarınızın ihtiyaç duyduğu bir sorunu tespit edip bu soruna çözüm öneren yüksek fiyatlı (3K-20K) bir teklif oluşturmanın bilimini öğrenirsiniz.


 • İlk 1 ay içerisinde sıfır reklam bütçesi ile 5 müşteri edinmenin formülüne sahip olursunuz.


 • Sizi daha önce hiç tanımayan soğuk kitlelerin hizmetinizi satın almasını min. %30 oranında arttıracak özel Satış Stratejilerine hakim olursunuz.


 • Yaklaşık 2 ay içerisinde müşterilerinizin özel Funnel ve Dijital Reklam stratejileriyle otomasyona bağlanması ve zahmetsizce sipariş almanızı sağlayan sistemlerin kurulmasını öğrenirsiniz.


 • Bilim insanı titizliği ile ücretli reklamlara çıkılması ve özel reklam stratejileri ile normalde 5.000₺'lik reklam yatırımına alacağınız müşterileri 1.000₺ reklam bütçesine alınmasını sağlayan tekniklere vakıf olursunuz..


 • Tüm süreçler bilimsel ve rakamlara dayalı ilerler, böylece öngörülebilir büyüme grafiğinizi çıkarabilirsiniz.

+45 Bin Kursiyerimize Kulak Ver.

Kursiyerlerimiz Ne Diyor?

Geri Bildirimler Üzerine Önemli Bir Not;

Geri bildirimler ücretli ve ücretsiz eğitim materyallerimize dahil olan 45.000'i aşkın kursiyerin YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, WhatsApp, Telegram, E-Mail vb platformlarından ''Gönüllü'' olarak paylaştığı ''Gerçek'' yorumları içerir.


Bugüne dek hiç bir kursiyerden sipariş usulü geri bildirim istenmemiş ve bir çok işletmenin yaptığı gibi hayali geri bildirimler oluşturulmamıştır.


Tüm bu 4.000'İ aşkın geri bildirimlerin sahiplerinin isimlerinin gözüktüğü ekran görüntülerini incelemek için denizduman.net/referanslar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Danışmanlığın Devri Sona Erdi!

Klasik Danışmanlık modeli, içerisinde insan faktörünü barındıran, sürdürülebilir olmayan, yüksek kazanç ve ölçeklendirmenin mümkün olmadığı, müşteri bulmak için çırpındığınız, bayat, etkisiz ve kar marjı düşük bir iş modelidir.


Ayrıca bu alanda rakipleriniz çoktur ve mevcut rekabette öne geçip dominasyon kurmanız oldukça zordur.


Bu sebepledir ki sizi Klasik Danışmanlığa yönlendiren sahte guruların hiç biri gerçek manada danışmanlık yapmaz. Kendileri Online Kurs Danışmanlığı verirken sizi çürümüş Klasik Danışmanlık modeline yönlendirirler?


Peki ama Neden?


Çünkü Online Kurs Satışı Ölçeklenebilir, Otomasyona dökülebilir ve Rakipsiz bir pazar alanına hitap eder.


Bir sahte guruyu gerçeğinden ayırmanın yüzlerce yolu olsa da bunlardan tek bir tanesini bilmeniz yeterli olacaktır;


SİZİ YÖNLENDİRDİKLERİ ŞEY İLE KENDİ YAPTIKLARINI KARŞILAŞTIRIN!

Yeni Nesil Online Hybrid Kurs Danışmanlığıyla Tanışın!

Yüksek Fiyatlı Danışmanlık Hizmetinizi ''Müşterilerinizin Peşinde Koşmadan'' Kendinize Çekin Ve Online İşinizi 6 Haneli Rakamlara Çıkarın.

 • Toplam 8 Hafta
 • Toplam 61 Modül
 • Toplam +200 Seminer Video
 • Toplam +150 Saat Eğitim İçeriği
 • Kursiyerlere Özel Yardımlaşma Topluluğu
 • Bire Bir Özel Danışmanlık Seansları
 • Kursiyerlere Özel Takip Doküman Danışmanlığı

DİJİTAL GÖÇEBE OKULUNU KEŞFET!

Mevcut bir işletmede ayda en az 10K kazanan bir danışman ya da herhangi bir konuda uzmanlık bilgisine sahip bir serbest girişimciyseniz ve yüksek fiyatlı danışmanlık hizmetinizi otomasyon sistemleri araçları ile satmakla ilgileniyorsanız hemen yandaki butona basarak Okulun Gereksinimlerini ve hangi araçlarla ne gibi sistemler kuracağımızı anlattığımız web seminerine kaydını yapabilirsin.


Bu seminer sonunda Okul hakkında detaylı bilgi edinecek ve bu programa uygun olup olmadığın hakkında bilgi sahibi olabileceksin.

Deniz DUMAN

Founder of Dönüşüm Sistemleri

Dijital Göçebe Okulu 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.