DİJİTAL GÖÇEBE OKULU MANİFESTOSUNU OKU!

Koşulsuz sahiplik çok ender görülür. Dünyada her şey bir bedel karşılığı sürekli el değiştirir. Bir ürünün sahibi olabilmek için o ürüne para öderiz. Bir diplomaya sahip olmak için bir okul bitirmek gerekir. Yani doğuştan sahip olduğumuz hiç bir şeyimiz yok. Her şeye belli belirsiz bir takas sonucu ulaşılırız. Ancak bunun tek bir istisnası var. O şey ne mi?

Zaman. (Harcandığında yerine konmayan tek sermaye)


Düşünün. Doğdunuz ilk an koşulsuz şartsız tamamen size ait olan, karşılığında kimseye bir şey vermek zorunda olmadığınız bir şey. Piyango gibi. Havadan gelen bir nimet. Tamamen size ait. Sizin.

Ancak tuhaftır ki yaş aldıkça tamamen size ait olan o şeyi birileri ucundan kırpa kırpa sizden alır. O kadar ufak parçalarla koparırlar ki farkına bile varamazsınız. 30’una geldiğinde bir bakarsınız ki tamamen size ait olan o şeyin, yani ‘’zamanın’’ büyük kısmı 8-5 çalıştığın kurum tarafından gasp edilmiş. Hem de ömür boyu! İş yerine kiraladığınız zamanın dışında, iş yerine gitmek için yolda harcadığınız zaman ve uykuda harcadığınız bilinçsiz zaman bloğunu çıkardığımızda size hepi topu 3-5 saat kalır. Bozdur bozdur harca.

Her gün hesabınıza 24.000 ₺ yattığını ve bunun 20.000₺’sini vergi olarak sizden o ya da bu şekilde kestiklerini düşünün. Çok sinir bozucu olmaz mıydı?

Peki paradan daha değerli bir kaynak olan Zamanınızı bu şekilde çaldıklarında neden sinirleriniz bozulmuyor ve buna isyan etmiyorsunuz?

Etmiyorsunuz, çünkü aynı duruma sahip kalabalıklar içinde kendinizi huzurlu ve konforlu hissediyorsunuz.

50 Kişilik bir sınıfta 49 kişinin sınavdan geçtiği ortamda siz sınavdan geçemezseniz panik ve stres yapar, çok kötü hissedersiniz. Peki aynı sınavdan başarısız olan 40 kişiden biri olduğunuzda bu size neden kötü hissettirmez? Hatta öyle ki bu başarısız topluluk içinde kendinizi huzurlu ve rahat hisseder, bundan bir mizah unsuru dahi çıkarabilirsiniz. İşte günümüzde tamamen kendisine ait olan o en değerli sermayesini (Zamanını) üç kuruşa birilerine satan insanlarda kendini bu şekilde huzurlu ve rahat hissediyor. Çünkü etrafını saran insanlar kendilerinin karbon kopyaları.

Durum bundan daha da vahim. Zamanımızı gasp etmeleri için bu kurumların önünde sıraya giriyor adeta yalvarıyoruz.Hırsızın kapısına gidip altınlarımızı alması için yalvarmak gibi bir şey bu.


Hakim düzen bu olsa da bizler bu düzenin bir parçası olmayı reddediyoruz! Hakim düzeni değiştireceğimizi iddaa etmiyor ancak bu düzenin bir parçası olmadan özgürlüğümüzü elimize alabileceğimizi savunuyoruz. Peki ama nasıl?

Dönüşüm geçirerek.

Yerde sürünen ve oldukça savunmasız bir yaşam formunda olan bir tırtılın potansiyelini fark etmesi ve kozasını örerek metamorfoz süreçlerine girmesinde olduğu gibi. Bu dönüşüm yerde sürünen güçsüz tırtılı göklerde özgürce uçan bir kelebeğe evirir. İşte bu süreçler kelebeğin dönüşüm süreçlerinin bir sonucudur. Bizler de aynı dönüşüm süreçlerine girerek kendi potansiyelimizi fark edecek ve kalabalıkların oluşturduğu bu kölelik düzeninden kendimizi kurtaracağız. Bir tırtılken kelebeğe dönüşerek zamansal, mekansal ve maddi özgürlüğümüzü elimize alacağız. Bu kelebek dijital bir kelebek olacak. Ömrü sonsuz, gücü sınırsız olacak.


Vizyonumuz farkındalık sahibi olan bireyler yetiştirerek ülkenin en değerli ve güçlü Özgür Dijital Göçebelerin oluşturmaktır. Ve bunu Dönüşüm Sistemlerini tanımlayan Online Hybrid Kurs Danışmanlığı ile yapacağız. Tırtıl adayları yakın gelecekte kendi imparatorluğunu kurarak doğduğu an kendisine koşulsuz şartsız verilen o değerli kaynağı, yani ‘’Zamanını’’ tekrar geri alacak.
Göklerde görüşmek üzere!

DENİZ DUMAN


* * *


‘’Günler pahalıdır. Bir gününü harcadığında geriye kalan günlerin bir eksilir. Her birini akıllıca harcadığına emin ol.’’ Jim Rohn

Sermayesiz Başladığım Online İşimi 8 Haftada 6 Haneli Rakamlara Ulaştırmamı Sağlayan 3 Özel Tekniği Keşfet!

Dijitalde ''Sermayesiz'' Bir İş Kurup Ekonomik, Zamansal Ve Mekansal Özgürlüğünü Eline Almanı Sağlayacak Sistemleri Keşfetseydin Nasıl Olurdu?

Ve Bu Sistemi 8 Haftada Kurmak Mümkün Mü?


Dijital Milyonerlerin Sizden Sır Gibi Sakladıkları Stratejiler Eşliğinde Tüm Sorularına Seminerde Cevap Bulacaksın.

*Seminer Kayıtları Her Gün 99 Kişiyle Kısıtlıdır.

1-31 TEMMUZ | 2024

Seminer Geçerlilik Tarihi

Seminer Kayıtları Günlük 99 Kontenjan İle Sınırlıdır.

Kontenjan Dolmadan Seminere Kaydını Yap.

ALARM KURMAYI BIRAK VE PATRONUNA VEDA ET!

GERİ BİLDİRİMLER ÜZERİNE ÖNEMLİ BİR NOT.

Geri bildirimler ücretli ve ücretsiz eğitim materyallerimize dahil olan 45.000'i aşkın kursiyerin YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, WhatsApp, Telegram, E-Mail vb platformlarından ''Gönüllü'' olarak paylaştığı ''Gerçek'' yorumları içerir. Tüm bu 4.000'i aşkın geri bildirimlerin sahiplerinin isimlerinin gözüktüğü ekran görüntülerini incelemek için https://www.dijitalgocebeokulu.com/feedback adresini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER KURSİYER GERİ BİLDİRİMLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLA.

Zamansal Özgürlük

Mekansal Özgürlük

Ekonomik Özgürlük

Hangi gün ne kadar çalışacağını, ne zaman işe başlayıp ne zaman tatil yapacağını senin belirleyeceğin, zamanın kontrolünün sadece senin elinde olacağı dijital info marketing iş modellerini keşfet.

Sabit bir şehire ya da ofise bağlı kalmak zorunda olmadan, nerede ve kiminle çalışacağını kendinin belirleyeceği ve mekansal özgürlüğe ulaşacağın yeni nesil otomasyon & yazılım araçlarını keşfet.

Gelecek kaygısı yaşamadan harcama yapabilme özgürlüğüne ulaşmanı ve gelirini 6 haneli rakamlara ölçekleyerek ekonomik özgürlüğünü eline almanı sağlayacak sistemleri keşfet.


Konuşmacı Hakkında

Deniz DUMAN

Mesleki kariyerine 2015 yılında Yüksek Mimar olarak bir kamu kuruluşunda başlayan Duman, 2019 yılında dijital dünyaya açılmak adına kamudaki işinden istifa etmiş ve dijital dünyanın derinliklerine doğru bir maceraya adım atmıştır.


Dönüşüm Sistemleri ve Dijital Göçebe Okulu organizasyonlarının kurucusu olan Duman, Google INC'ın tüm Reklamcılık, Analitik ve Marketing platformlarından resmi sertifikasyonlara sahip olmakla beraber dünyanın en büyük 10 bulut firmasından biri olan ManyChat Global tarafından Partner Eğitmen ve Uzman Pazarlama Danışmanı rozetlerini alan ülkemizdeki ilk ve tek Dijital Pazarlama & Online Satış Uzmanıdır.


Türkiyenin en büyük tekstil ihracatçılarının da aralarında olduğu bir çok kurumsal firmaya stratejik danışmanlıklar veren Duman, bu işletmelerin dijitalde güçlü bir konum elde etmelerini sağlamak amacıyla 2020 yılında kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.


Son üç yıllık süreç içerisinde +45 binin üzerinde kursiyere ücretli ve ücretsiz eğitim materyalleri sağlayan Duman, Binlerce işletme sahibi ve serbest girişimciyi dijital dünyada dominasyon sahibi yapmakla beraber, Trendyol ve N11 gibi ülkemizin en büyük pazar yerlerinin dijital pazarlama birimlerine strateji danışmanlıkları vermiştir.


Davet edildiği Ticaret ve Meslek odaları (UİB,KTO vb) , Dernek, ve Üniversitelerin girişimcilik kulüplerinde seminerler veren Duman, girişimcilerin mevcut sistemden çıkarak dijital ortamda kendi sistemini kurmaları noktasında önemli strateji ve teknikler üzerine danışmanlıklar vermeye devam etmektedir.


2022 yılının ikinci çeyreğinde, bugüne dek birçok bireysel ve kurumsal işletmeye kurduğu ve hacimli sonuçlar aldırdığı güçlü Info Marketing (Bilgi Pazarlaması) sistemlerini adım adım anlattığı Dijital Göçebe Okulu organizasyonunu kurmuştur.


2022 yılının ikinci çeyreğinden bu yana Türkiyenin en başarılı ve elit dijital göçebelerini yetiştirme vizyonuyla Info Marketing sektörünün ülkemizdeki ilk ve tek profesyonel koçluğunu yapmaktadır.


İşletme Sahiplerinin ve online girişimcilerin Dijitale Entegrasyonunu Kolaylaştırmak, Dijital Pazarlama Dinamiklerini Tabana Yaymak ve Ücretsiz Bilgi Paylaşımını Teşvik Etmek Adına Tüm Kursiyerlerin de İçinde Bulunduğu Aktif Üye Sayısı +7.000’i Aşan Dönüşüm Sistemleri Facebook Topluluğunu kurmuştur.


WEBINAR BONUS HEDİYESİ

Webinarı Sonuna Kadar Takip Eden Kursiyerlerimize Özel Çok Güçlü Bir Hediyemiz Olacak. Webinar Sonunda Çıkacak Butona Basarak Hediyenize Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz.

BU WEB SEMİNERİ ÖNCEDEN ÇEKİLMİŞ VE PANELE EKLENMİŞ VİDEO İÇERİĞİDİR. WEB SEMİNERİ 45 DAKİKA SÜRMEKTEDİR. ZAMANINIZ UYGUN DEĞİLSE LÜTFEN SEMINERE KAYDINIZI ZAMANSAL OLARAK UYGUN OLDUĞUNUZ BİR ZAMAN YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ. GÜNLÜK SEMİNER KONTENJANI 99 KİŞİYLE SINIRLIDIR.