Alarm Kurmayı Bırak Ve Patronuna Veda Et.

Dijitalde ''Sermayesiz'' Bir İş Kurup Ekonomik, Zamansal Ve Mekansal Özgürlüğünü Eline Almanı Sağlayacak Sistemleri Keşfetseydin Nasıl Olurdu?

Ve Bu Sistemi 8 Haftada Kurmak Mümkün Mü?


Cevabı Seminerde Seni Bekliyor.

*Seminer Kayıtları Her Gün 20 Kişiyle Kısıtlıdır.

MAYIS | 2024

Seminer Geçerlilik Tarihi

Seminer Kayıtları Günlük 20 Kontenjan İle Sınırlıdır.

Kontenjan Dolmadan Seminere Kaydını Yap.

Zamansal Özgürlük

Mekansal Özgürlük

Ekonomik Özgürlük

Hangi gün ne kadar çalışacağını, ne zaman işe başlayıp ne zaman tatil yapacağını senin belirleyeceğin, zamanın kontrolünün sadece senin elinde olacağı dijital info marketing iş modellerini keşfet.

Sabit bir şehire ya da ofise bağlı kalmak zorunda olmadan, nerede ve kiminle çalışacağını kendinin belirleyeceği ve mekansal özgürlüğe ulaşacağın yeni nesil otomasyon & yazılım araçlarını keşfet.

Gelecek kaygısı yaşamadan harcama yapabilme özgürlüğüne ulaşmanı ve gelirini 6 haneli rakamlara ölçekleyerek ekonomik özgürlüğünü eline almanı sağlayacak sistemleri keşfet.


Konuşmacı Hakkında

Deniz DUMAN

Mesleki kariyerine 2015 yılında Yüksek Mimar olarak bir kamu kuruluşunda start veren Duman, 2019 yılında dijital dünyaya açılmak adına kamudaki işinden istifa etmiş ve dijital dünyanın derinliklerine doğru bir maceraya adım atmıştır.


Dönüşüm Sistemleri ve Dijital Göçebe Okulu organizasyonlarının kurucusu olan Duman, Google INC'ın tüm Reklamcılık, Analitik ve Marketing platformlarından resmi sertifikasyonlara sahip olmakla beraber dünyanın en büyük 10 bulut firmasından biri olan ManyChat Global tarafından Partner Eğitmen ve Uzman Pazarlama Danışmanı rozetlerini alan ülkemizdeki ilk ve tek Dijital Pazarlama & Online Satış Uzmanıdır.


Türkiyenin en büyük tekstil ihracatçılarının da aralarında olduğu bir çok kurumsal firmaya stratejik danışmanlıklar veren Duman, bu işletmelerin dijitalde güçlü bir konum elde etmelerini sağlamak amacıyla 2020 yılında kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.


Son üç yıllık süreç içerisinde +45 binin üzerinde kursiyere ücretli ve ücretsiz eğitim materyalleri sağlayan Duman, Binlerce işletme sahibi ve serbest girişimciyi dijital dünyada dominasyon sahibi yapmakla beraber, Trendyol ve N11 gibi ülkemizin en büyük pazar yerlerinin dijital pazarlama birimlerine strateji danışmanlıkları vermiştir.


Davet edildiği Ticaret ve Meslek odaları (UİB,KTO vb) , Dernek, ve Üniversitelerin girişimcilik kulüplerinde seminerler veren Duman, girişimcilerin mevcut sistemden çıkarak dijital ortamda kendi sistemini kurmaları noktasında önemli strateji ve teknikler üzerine danışmanlıklar vermeye devam etmektedir.


2022 yılının ikinci çeyreğinde, bugüne dek birçok bireysel ve kurumsal işletmeye kurduğu ve hacimli sonuçlar aldırdığı güçlü Info Marketing (Bilgi Pazarlaması) sistemlerini adım adım anlattığı Dijital Göçebe Okulu organizasyonunu kurmuştur.


2022 yılının ikinci çeyreğinden bu yana Türkiyenin en başarılı ve elit dijital göçebelerini yetiştirme vizyonuyla Info Marketing sektörünün ülkemizdeki ilk ve tek profesyonel koçluğunu yapmaktadır.


İşletme Sahiplerinin ve online girişimcilerin Dijitale Entegrasyonunu Kolaylaştırmak, Dijital Pazarlama Dinamiklerini Tabana Yaymak ve Ücretsiz Bilgi Paylaşımını Teşvik Etmek Adına Tüm Kursiyerlerin de İçinde Bulunduğu Aktif Üye Sayısı +7.000’i Aşan Dönüşüm Sistemleri Facebook Topluluğunu kurmuştur.


WEBINAR BONUS HEDİYESİ

Webinarı Sonuna Kadar Takip Eden Kursiyerlerimize Özel Çok Güçlü Bir Hediyemiz Olacak. Webinar Sonunda Çıkacak Butona Basarak Hediyenize Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz.

BU WEB SEMİNERİ ÖNCEDEN ÇEKİLMİŞ VE PANELE EKLENMİŞ VİDEO İÇERİĞİDİR. WEB SEMİNERİ 1 SAAT SÜRMEKTEDİR. ZAMANINIZ UYGUN DEĞİLSE LÜTFEN SEMINERE KAYDINIZI ZAMANSAL OLARAK UYGUN OLDUĞUNUZ BİR ZAMAN YAPIN. GÜNLÜK SEMİNER KONTENJANI 20 KİŞİYLE SINIRLIDIR.