Dijitalde Milyonluk Bir İş Oluşturmanın Bilimini Ve Çok Bilinmeyen Özel Stratejileri Öğreneceksiniz.

Dijitalde ''Sermayesiz'' Bir İş Kurup Ekonomik, Zamansal Ve Mekansal Özgürlüğünü Eline Almanı Sağlayacak Sistemleri Keşfetseydin Nasıl Olurdu?

Ve Bu Sistemi 8 Haftada Kurmak Mümkün Mü?


Cevabı Seminerde Seni Bekliyor.

*Seminer Kayıtları Her Gün 20 Kişiyle Kısıtlıdır.

MART | 2023

Seminer Geçerlilik Tarihi

Seminer Kayıtları Günlük 20 Kontenjan İle Sınırlıdır.

Kontenjan Dolmadan Seminere Kaydını Yap.

Zamansal Özgürlük

Mekansal Özgürlük

Ekonomik Özgürlük

Hangi gün ne kadar çalışacağını, ne zaman işe başlayıp ne zaman tatil yapacağını senin belirleyeceğin, zamanın kontrolünün sadece senin elinde olacağı dijital info marketing iş modellerini keşfet.

Sabit bir şehire ya da ofise bağlı kalmak zorunda olmadan, nerede ve kiminle çalışacağını kendinin belirleyeceği ve mekansal özgürlüğe ulaşacağın yeni nesil otomasyon & yazılım araçlarını keşfet.

Gelecek kaygısı yaşamadan harcama yapabilme özgürlüğüne ulaşmanı ve gelirini 5-6 haneli rakamlara ölçekleyerek ekonomik özgürlüğünü eline almanı sağlayacak sistemleri keşfet.


Konuşmacı Hakkında

Deniz DUMAN

Dönüşüm Sistemleri ve Dijital Göçebe Okulu kurucusu olan Deniz Duman Yüksek Mimar olarak 4 yıl kamu kuruluşunda kadrolu olarak görev almış ve ardından keşfettiği Info Marketing dinamikleri sayesinde kadrolu işinden istifa ederek kendi online danışmanlık iş modelini kurmuştur.


Google’ın tüm reklamcılık platformlarından resmi sertifikalı partner danışman ve dünyanın en büyük 10 bulut firmasından ManyChat Global tarafından Partner Eğitmen ve Uzman Pazarlama Danışmanı rozetlerini alan ülkemizdeki ilk ve tek Dijital Pazarlama & Satış Uzmanı olan Duman, Türkiyenin en büyük işletmelerinden bazılarının da aralarında olduğu bir çok kurumsal firmaya stratejik danışmanlıklar vererek bu işletmelerin dijitalde güçlü bir konum elde etmelerini sağlamak amacıyla 2020 yılında kendi şirketini kurmuştur.


Bugüne dek 30 binin üzerinde kursiyere ücretli ve ücretsiz eğitim materyalleri sağlayan Duman, Binlerce işletme sahibi ve serbest girişimciyi dijital dünyada dominasyon sahibi yapmıştır.


Davet edilen dernek ve üniversitelerin ilgili kulüplerinde seminerler veren Duman, girişimcilerin mevcut sistemden çıkarak dijital ortamda kendi sistemini kurmaları noktasında önemli strateji ve teknikler üzerine danışmanlıklar vermektedir.


Duman, 2022 yılının ikinci çeyreğinde, bugüne dek birçok bireysel ve kurumsal işletmeye kurduğu ve hacimli sonuçlar aldığı güçlü Info Marketing (Bilgi Pazarlaması) sistemlerini adım adım anlattığı Dijital Göçebe Okulunu kurmuştur. 2022 yılının ikinci çeyreğinden bu yana Türkiyenin en başarılı ve en elit dijital göçebelerini yetiştirme vizyonuyla Info Marketing sektörünün ülkemizdeki ilk ve tek profesyonel koçluğunu yapmaktadır.


WEBINAR BONUS HEDİYESİ

Webinarı Sonuna Kadar Takip Eden Kursiyerlerimize Özel Çok Güçlü Bir Hediyem Olacak. Webinar Sonunda Çıkacak Butona Basarak Hediyenize Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz.

BU WEB SEMİNERİ ÖNCEDEN ÇEKİLMİŞ VE PANELE EKLENMİŞ VİDEO İÇERİĞİDİR. WEB SEMİNERİ 15 DAKİKA SÜRMEKTEDİR. ZAMANINIZ UYGUN DEĞİLSE LÜTFEN SEMINERE KAYDINIZI ZAMANSAL OLARAK UYGUN OLDUĞUNUZ BİR ZAMAN YAPIN. GÜNLÜK SEMİNER KONTENJANI 20 KİŞİYLE SINIRLIDIR.