MİNİMUM BÜTÇE İLE MAXİMUM SATIŞ YAPMANIN 5 GİZLİ SIRRI!

Tüm İşletme Sahipleri İçin

DİJİTALE TAM ENTEGRE FIRSAT PAKETLERİ İLE

ONLINE SATIŞLARINI KATLAMAK İÇİN DANIŞMANLARA & REKLAM AJANSLARINA MUHTAÇ DEĞİLSİN!

BU TEKLİF BİR DAHA T E K R A R L A N M A Y A C A K !

Son Gün: 31 Mart 2024

33
days
:
17
hours
:
07
minutes
:
46
seconds

Görüşme Planla

30 Dk Ücretsiz Strateji Görüşmesi

 • Ücretsiz yarım saatlik strateji görüşmesi planla.
 • İşletmenin yol haritasını çıkart.

$ 0

Fırsat-1 Paketi


2 Eğitimi Kapsar

Sınırsız Kontenjan

Ömür Boyu Erişim

Tek Seferlik Ödeme

Sınırsız Kontenjan


%10 OFF

 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • YouTube Reklamcılığı Eğitimi (69$)
 • E-Book | Yol Haritanız (4.99$)
 • Tek Seferlik Ödeme / Sınırsız eğitim.
 • İşletme sahiplerine özel %100 Memnuniyet & Para İadesi Garantisi

$ 273

$ 245

Fırsat-2 Paketi


3 Eğitimi Kapsar

Sınırsız Kontenjan

Ömür Boyu Erişim

Tek Seferlik Ödeme

Sınırsız Kontenjan


%20 OFF

 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • YouTube Reklamcılığı Eğitimi (69$)
 • Bilimsel Video & Reklam Metni Yazarlığı Eğitimi (89$)
 • E-Book | Yol Haritanız (4.99$)
 • Dönüşüm Sistemleri Yardımlaşma ve Dayanışma Facebook Grubuna Katılım. (+6.000 Kişilik)
 • Tek Seferlik Ödeme / Sınırsız eğitim.
 • İşletme sahiplerine özel %100 Memnuniyet & Para İadesi Garantisi

$ 362

$ 289

Fırsat-3 Paketi


8 Eğitimi Kapsar

Sınırsız Kontenjan

Ömür Boyu Erişim

Tek Seferlik Ödeme

Max. 300 Kontenjan


%50 OFF

 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • YouTube Reklamcılığı Eğitimi (69$)
 • Bilimsel Video & Reklam Metni Yazarlığı Eğitimi (89$)
 • Algısal Hipnoz İle Satış Stratejileri Eğitimi (99$)
 • Funnel ve Otomasyon Sistemleri Eğitimi (79$)
 • İş Geliştirme ve Ölçekli Büyüme Stratejileri Eğitimi (59$)
 • İçerik Üretim Atölyesi Eğitimi (19$)
 • Facebook & Instagram Reklamcılığının Felsefesi (Ücretsiz)
 • Dönüşüm Sistemleri Yardımlaşma ve Dayanışma Facebook Grubuna Katılım. (+6.000 Kişilik)
 • Tek Seferlik Ödeme / Sınırsız eğitim.
 • İşletme sahiplerine özel %100 Memnuniyet & Para İadesi Garantisi

$ 618

$ 309

DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ & DİJİTAL GÖÇEBE OKULU HAKKINDA.

Dönüşüm Sistemleri Organizasyonu Deniz Duman tarafından 2020 yılında kurulan Marka Tescilli bir Dijital Pazarlama metodolojisi sunan Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansıdır. İşletmelerin Dijitale tam entegre olmaları için sahip olması gereken 5 ana yetkinliğin olduğunu savunarak bu 5 yetkinliğe sahip olan işletmelerin dönüşümlerini gerçekleştirerek E-Ticaret hayatlarında çok daha güçlü bir konumlanma yaşayacağını savunur.


Dijital Göçebe Okulu Organizasyonu Deniz Duman tarafından 2022 yılında kurulan Marka Tescilli bir Online Girişimci yetiştirme programıdır. Program girişimcilerin karlı niş alanların tespiti ve bu niş alan üzerine otomasyona bağlı Info Marketing (Bilgi Pazarlaması) sistemlerinin nasıl kurulacağını gösteren bir doğrultuda ilerler. Girişimcilerin online kurs satış temelli 6 haneli iş modellerinin nasıl kurulacağını gösterir.

DENİZ DUMAN HAKKINDA.

Google’ın tüm reklamcılık ve analitik araçlarından resmi sertifikalı danışman ve dünyanın en büyük 10 bulut firmasından ManyChat Global tarafından Partner Eğitmen ve Uzman Pazarlama Danışmanı rozetlerini alan ülkemizdeki ilk ve tek Dijital Pazarlama & Satış Uzmanı olan Duman, Türkiyenin en büyük işletmelerinden bazılarının da aralarında olduğu bir çok kurumsal firmaya stratejik danışmanlıklar vererek bu işletmelerin dijitalde güçlü bir konum elde etmelerini sağlamak amacıyla 2020 yılında kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.


Bugüne dek 35 binin üzerinde kursiyere ücretli ve ücretsiz eğitim materyalleri sağlayan Duman, Binlerce işletme sahibi ve serbest girişimciyi dijital dünyada dominasyon sahibi yapmıştır.

Davet edilen dernek, meslek odaları, ithalat-ihracat birlikleri ve üniversitelerin ilgili kulüplerinde seminerler veren Duman, girişimcilerin mevcut sistemden çıkarak dijital ortamda kendi sistemini kurmaları noktasında önemli strateji ve teknikler üzerine danışmanlıklar vermektedir.


Duman, 2022 yılının ikinci çeyreğinde, bugüne dek birçok bireysel ve kurumsal işletmeye kurduğu ve hacimli sonuçlar aldığı güçlü Info Marketing (Bilgi Pazarlaması) sistemlerini adım adım anlattığı Dijital Göçebe Okulunu kurmuştur. 2022 yılının ikinci çeyreğinden bu yana Türkiyenin en başarılı ve en elit dijital göçebelerini yetiştirme vizyonuyla Info Marketing sektörünün ülkemizdeki ilk ve tek profesyonel koçluğunu yapmaktadır.

DANIŞMANLARLA ÇALIŞMANIN 6 ÖLÜMCÜL RİSKİ!

Her ay ödeme yapmak zorunda kaldığınız ancak yine de vaad edilen sonuçları size aldıramayan danışmanlardan sonsuza dek kurtulmanın vakti geldi.

Tüm sırrı kendiniz öğrenecek ve danışmanlar için her ay ayırdığınız bütçeyi cebinizde tutarak daha fazla büyüme sağlayacaksınız.

S.S.S (SIKÇA SORULAN SORULAR)

Fırsat Paketleri Nedir ve Bize Ne Kazandırır?

Dijitale Tam Entegre Fırsat Paketleri bir ürün ya da hizmet satan işletme sahiplerinin ürün ya da hizmetlerinin satışlarını ''hiç bir danışmana'' ya da '' reklam ajansına'' muhtaç olmadan online mecralara taşımalarını sağlayacak tüm yetkinlikleri 0 seviyesinden başlayarak uzmanlık aşamasına kadar getirmeyi taahhüt eden güçlü strateji ve sırları barındıran eğitimleri içerisinde barındırır.


Bu paketler sayesinde işletmeni dijitale tam entegre edebilecek, satışlarını ve cironuzu katlayabilecek, marka bilinirliği ve sektör dominasyonu sağlayabilecek ve işletmenizin satışlarını işin başında sürekli durmanızı gerektirmeyecek bir otomasyona bağlayabileceksiniz.


Fırsat Paketleri İçerikleri İçerisinde Neler Var?

Fırsat Paketleri işletmesini dijitale tam entegre etmek isteyen işletmelerin sahip olmak zorunda oldukları 5 yetkinliği işletmelere kazandırır. Bunlar;


1. Dijital Reklam Stratejileri

2. Bilimsel Video & Reklam Metni Yazarlığı Stratejileri

3. Satış & Otomasyon Stratejileri

4. Funnel Pazarlama Sistemleri

5. Ölçekli Büyüme ve İş Geliştirme Stratejileri


Yukarıda gördüğünüz 5 yetkinlik bu yemeğin 5 ana malzemesidir ve bu malzemelerden bir ya da bir kaç tanesi eksik olursa yemeğiniz tam manası ile lezzetli olmayacaktır. İşte Dijitale Tam Entegre Fırsat Paketi bu 5 yetkinliği size 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde kazandıracak toplamda 8 adet eğitimden oluşur. Bu eğitimler;


1. İleri Seviye Google ADS Reklamcılığı Eğitimi

2. YouTube ADS Reklamcılığı Eğitimi

3. Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitimi

4. Bilimsel Video & Reklam Metni Yazarlığı Eğitimi

5. Algısal Hipnoz İle Satış Stratejileri Eğitimi (Nöro-Marketing ve NLP Destekli)

6. Funnel ve Growth Marketing Stratejileri Eğitimi

7. İş Geliştirme ve Zihinsel Modelleme Eğitimi

8. İçerik Üretim Atölyesi Eğitimi

Eğitim İçerik Saati Nedir?

İlgili eğitim materyalleri yaklaşık 120 saatlik bir içeriği kapsar. Eğitimin fiyatını içerik saatine böldüğümüzde ise yaklaşık saatlik ücret 3$'a tekabül etmektedir. İşletmenizin dijitaldeki yerini kuvvetlendirmek için sıradan bir ajans ya da danışmandan saatlik danışmanlık hizmeti aldığınızda ödeyeceğiniz 50$-100$ gibi tutarları düşündüğünüzde Dijitale Tam Entegre Fırsat paketinin fiyat teklifi oldukça makul bir fiyat teklifidir.

Fırsat Paketlerinin Gerçek Fiyatları ve Kampanyalı Fiyatları Nelerdir?

Bu sayfada görmüş olduğunuz kampanyalı indirim fiyatları sahte indirimler değildir. İlgili 8 eğitimin genel kitleye yıllardır açık olan normal satış fiyatları şu şekildedir;


1. İleri Seviye Google ADS Reklamcılığı Eğitimi (199$)

2. YouTube ADS Reklamcılığı Eğitimi (69$)

3. Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitimi (Ücretsiz)

4. Bilimsel Video & Reklam Metni Yazarlığı Eğitimi (89$)

5. Algısal Hipnoz İle Satış Stratejileri Eğitimi (Nöro-Marketing ve NLP Destekli) (99$)

6. Funnel ve Growth Marketing Stratejileri Eğitimi (79$)

7. İş Geliştirme ve Zihinsel Modelleme Eğitimi (59$)

8. İçerik Üretim Atölyesi Eğitimi (19$)

* E-Kitap (4.99$)


Yukarıda genel kitleye normal satış etiketleri ile listelenen içeriklerin toplam satış fiyatı 618$'dır. Yıl sonuna dek geçerli kampanya kapsamında 300 işletme ile sınırlı tuttuğumuz promosyon neticesinde bu paketi %50 indirim ile 309$'a satın alabileceksiniz.


Tek seferlik ödeme dahilinde katılacağınız bu 8 pakete ömür boyu sınırsız erişim sağlayabileceksiniz. Kampanya sonlandığında ilgili satış fiyatları yukarıda gördüğünüz fiyatlara güncellenecektir.

Fırsat Paketleri Benim Ürünüm/Hizmetim İçinde Fayda Sağlar Mı?

Bugüne dek yüzlerce işletme onbinlerce ürün ya da hizmetin online satışlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmek adına bu sistemleri öğrendi, uyguladı ve sonuç aldı. Dolayısıyla bahsedilen sistemler deneme-yanılma süreçleri ile ilerleyen sistemler değildir. Sistemler Kanıtlanmış Konseptleri ve teknikleri içerir. Dolayısı ile hangi ürünü ya da hizmeti satıyor olursanız olun bu yetkinliklere sahip olduktan sonra ilgili ürün ya da hizmetinizin satışlarını hayallerinizin ötesinde bir hacimle arttırabileceksiniz.

Ben Teknik Bir İnsan Değilim Yine de Eğitimlere Entegre Olabilir Miyim?

Ne mutlu ki ben de değilim. İlgili yetkinliklere sahip olmanız için herhangi bir bilgisayar altyapısı ya da kod bilgisi kesinlikle gerekmez. Bir temelinizin olması da sizden beklenmez. Eğitim materyalleri bu işe sıfır seviyesinden başlayacak bir kişinin gözünden başlatılmış ve uzmanlık seviyesine doğru adım adım anlatılmıştır.


Eğitimlerde sizlere laf kalabalığı yapılmaz ve genel geçer söylemler aktarılmaz. Size bir prensip öğretileceği zaman ilk aşamada bu prensibin neden önemli olduğu, öğrendiğimizde bunun bize ne faydası olacağı ve uygulamadığımız durumlardaki potansiyel kayıpların neler olacağı aktarılır. Ardından bu prensibin/stratejinin felsefesi aktarılır ve işin ''neden'' kısmı kursiyerlerin kafasında temellendirilir.


Tüm bunlar yapıldıktan sonra uygulamaya geçilir ve aşama aşama ilgili stratejinin nasıl uygulanacağı size gösterilir. Yani bağlamından kopuk ve altı doldurulmayan bir söylem sunulup gerisini kursiyerin kendi başına halletmesi beklenilmez. Tamamen eşgüdümlü ilerlenir. Bazen canınızı sıkacak kadar detay verilir. Çünkü kurslar sıfırdan başlayanların dahi entegre olabileceği bir düzlemde ilerler.

Bu Paketlerle Kendi İşletmemin Ekibini de Eğitebilir Miyim?

Bu kesinlikle mümkün olmakla beraber benim yıllardır telefon ile görüştüğüm işletme sahiplerine şiddetli bir şekilde tavsiyem olmuştur. İşletmenizin dijitale entegre etmek istiyorsanız ilgili paketleri işletmenizin satış, pazarlama ve reklam birimindeki tüm personeller ile paylaşabilir ve onları eğitebilirsiniz. Eğitim materyalleri ile beslenen ne kadar çok personeliniz olursa dijitalde o kadar güçlü yer edinirsiniz.

Bu İşlerle Kendim Uğraşmak İstemiyorum. Bu Durumda Bu Paketlerin Bana Ne Gibi Bir Faydası Dokunur?

Yoğun bir işletme sahibi olabilirsiniz ve tüm bu dijital pazarlama, online satış ve reklam kurgularını kendiniz yönetmek istemiyor olabilirsiniz. Bu işleri bir danışmana ya da reklam ajansına bırakıp işi ''uzmanlarına'' bırakmanın daha sağlıklı bir fikir olduğunu düşünebilirsiniz. (Öncelikle bu şekilde düşünüyorsanız hemen sol tarafınızda bulunan yaklaşık 5 dakikalık bir içeriğe sahip olan videoyu şiddetli bir şekilde izlemenizi tavsiye ederim)


Bu işi siz yapmayacak olsanız dahi bu yetkinlikleri öğrenmek zorundasınız. Bu bir opsiyon değil, bir zorunluluk. Çünkü bu işi öğrenmezseniz piyasada doğru ve kaliteli danışmanı ya da ajansı seçemezsiniz. Onlara doğru sorular soramaz ve çalışıp çalışmadıklarını anlayamazsınız. Bu sebeple bu işi yapmayacak olsanız dahi bu yetkinlikleri öğrenmeniz hayati derecede önemlidir. Böylece piyasadaki 10 danışmandan gerçekten çürük olmayan 2 tanesini seçebilecek bilgi seviyesine sahip olabilir ve bu danışmanlara işi bıraktığınızda onları yetkin bilgi seviyeniz ile denetleyebilirsiniz.

Benim Sektörümde Çok Büyük Rakiplerim Var Onlarla Baş Etmenin Yolunu Bu Paketler Bana Gösterir Mi?

Büyük göreceli bir kavramdır. Piyasada büyük olarak tanınan firmalardan hatırı sayılır bir kaçına danışmanlık hizmeti verdim ve bu firmaların dijitaldeki bilgi birikimlerinin ne kadar zayıf olduğuna tanık oldum. Öte yandan dijital dünyaya hakim olan küçük ya da orta ölçekli kişi ya da kurumlar on yıllardır sektörü domine eden bu ''büyükleri'' bir çırpıda piyasadan sildiklerine de bir çok kez tanık oldum.


Dijitale tam entegre fırsat paketleri ile öğreneceğiniz yetkinlikler ile reklam ve operasyonel bütçeleri sizden onlarca kat fazla olan ancak sizin öğrendiğiniz yetkinliklere vakıf olmayan büyük rakiplerinizi daha minimal bütçelerle alt edebilecek ve sektörden aslan payını alabileceksiniz.

Paketlerden Aradığım Verimi Alamadım, İade Talebinde Bulunabilir Miyim?

Yasal kapsam gereği dijital varlıklar iade konseptinin dışında tutulur. Tıpkı satın alınan iç çamaşırının iadesinin mümkün olmadığı gibi. Bu anlaşılır bir durumdur çünkü satın alındıktan sonra hizmet tüketilir ve doğal olarak iade talebi adil değildir. Yasalar da bu sebeple dijital içerik üreticilerinin dijital ürünlerini iade kapsamı dışında tutar.


Ancak...


Bazı işletme sahiplerinin alacağı hizmet karşılığında fayda sağlayıp sağlayamayacağı hakkında muhtemel şüphelere sahip olduğunu çok iyi biliyorum. Bu işletme sahiplerini tek başlarına bırakıp ilgili muhtemel şüphelerini gidermelerini beklemek bana adil gelmiyor. Dolayısıyla ilgili muhtemel şüphelerini gidermek açısından muhtemel riskleri kendi üzerime alıp iadesi mümkün olmayan bu paketleri işletme sahiplerine ''iade garantisi'' ile sunuyorum.


İşletme sahiplerinde şu duyguyu uyandırmak istiyorum; Ne kaybedebilirim ki? Anlatıldığı gibi etkili değilse iade ederim. Hepsi bu.


Eğitim materyallerinden fayda sağlayamadığını düşünürseniz, ya da aradığınız şeyin bu olmadığını düşünürseniz sizden herhangi bir şart koşul kural vb beklenmeksizin yedi günlük süreç içerisinde herhangi bir kesinti yapılmaksızın para iadeniz tarafınıza nazikçe yapılır ve programdan ayrılırsınız. Bu aşamaya kadar öğrendikleriniz ise bizim size ücretsiz hediyemiz olsun. Helali hoş olsun :)

Eğitimlere Ne Kadar Süre İle Erişim Sağlayabiliyoruz?

Eğitim paketlerine tek seferlik ödeme yaparak dahil olur ve ilgili eğitim materyallerine ömür boyu sınırsız erişim elde edersiniz.

Herhangi Bir Sorum Olduğunda Nasıl Destek Alabilirim?

Öncelikle belirtmem gerek ki; eğitim materyalleri minimum düzeyde soru sorulması için oldukça detaylı anlatımları kapsamaktadır. Ancak yine de süreç içerisinde bazı sorularınızın oluşması mümkün olabilir. Bu bağlamda site adminleri ya da benim kişisel olarak soru-cevap danışmanlık hizmetimizin olmadığını belirtmek isterim. On binlerce kursiyere soru cevap danışmanlığı vermek maalesef teknik olarak zamansal açıdan mümkün olmuyor.


Ancak...


Tüm kursiyerlerimizin de içerisinde barındığı, aktif üye sayısı +6.000'in üzerinde olan ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma facebook grubumuza katılım sağlayabilecek ve bir sorunuz olduğunda sorunuzu bu grup üzerinden paylaşabileceksiniz. Grup içerisinde hem danışmanlar, hem reklam ajansları, hem de sizin gibi işletme sahipleri bulunuyor. Dolayısıyla soru sormasanız dahi her gün grupta yapılan paylaşımları takip edebilir ve paylaşımlara verilen cevaplar ile bilgi birikiminizi besleyebilirsiniz. Ayrıca grup üyeleri ile etkileşimde bulunup networkünüzü genişletebilirsiniz.

Fatura Kesiyor Musunuz?

Elbette fatura kesiyoruz. Eğer faturanızın işletmeniz adına kesilmesini istiyorsanız aşağıdaki bilgileri destek@dijitalgocebeokulu.com ya da ajans@denizduman.net adresine mail atınız.


Şirket adı ve adresi

Vergi dairesi adı

Vergi numarası

Telefon numarası


Yukarıdaki bilgileri iletmemeniz durumunda faturanız bireysel olarak ilgili ekibimiz tarafından e-fatura olarak kesilir ve tarafınıza mail olarak iletilir.

Kampanyalı Fiyat Teklifleri Ne Zamana Kadar Sürecek?

Dijitale Tam Entegre Fırsat Paketleri kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine dek sürecektir.

Kampanyalı Paketlerin Kontenjan Sayıları Nelerdir?

Kampanyalı paketlerden;


%10 İndirimli Fırsat-1 Paketi: Sınırsız Kontenjan

%20 İndirimli Fırsat-2 Paketi: Sınırsız Kontenjan

%50 İndirimli Fırsat-3 Paketi: Max. 300 Kontenjan


ile sınırlıdır.


Fırsat-3 paketinin kontenjanlarının 31 Aralık 2023 tarihinden önce dolması durumunda bu tarih bitmeden bu paketin %50 indirimli fiyat etiketi kaldırılacaktır. Bu durumda arzu ederseniz Fırsat-1 ve Fırsat-2 paketlerine yönelebilirsiniz.


Fiyatlar Neden USD? Ödeme Yöntemleri ve Avantajları Hakkında?

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden Kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz funnel web sitesi ödeme altyapısı sağlayıcısı olarak Stripe kullanmaktadır. Bildiğiniz üzere Stripe ülkemizde aktif olmadığı için TRY para birimini desteklememektedir. Bu sebeple fiyatlar USD olarak verilmiştir. Sizler için değişen herhangi bir şeyin olmadığını, kredi kartınızdan doğrudan alışveriş yapabileceğinizi ve ödemenin sizden ilgili dolar tutarının TRY karşılığı olarak çekileceğini bildirmek isterim.


Ödemelerinizi kredi kartınız ile 3-6-9 ve 12 taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz. Ödeme adımında ilgili taksit seçeneklerinin çıkmaması durumunda bize destek@dijitalgocebeokulu.com ya da ajans@denizduman.net adresinden mail atabilir ve online ödeme linki talep edebilirsiniz. Bu durumda size taksitlendirme yapabileceğiniz bir İyzico ödeme linki göndereceğiz.


Ödemelerinizi nakit olarak yapmanız durumunda bu indirimli fiyatlara ek olarak ikinci bir ek %5 nakit ödeme indiriminden faydalanabilirsiniz. Bu durumda fiyatı %50 indirim ile 618$'dan 309$'a düşen Fırsat-3 paketini ikinci bir ek %5 indirim ile 293$'a satın alabilirsiniz.


Nakit ödeme üzerinden satın alım işlemi yapmak istiyorsanız IBAN talep etmek için bize destek@dijitalgocebeokulu.com ya da ajans@denizduman.net adresinden ulaşabilirsiniz.

DROPSHIPPING & SHOPİFY MAĞAZAMIN SATIŞLARINI ARTTIRABİLİR MİYİM?

Shopify mağazasında satış yapmaya çalışan ve dropshipping iş modeli ile ilerlemek isteyen bir çok girişim maalesef başarılı olamıyor. Nedenini size açıklayayım...

PEKİ YA AMAZON?

Amazon satıcılarının dikkatine!

+35.000 KURSİYER VE +1.000 İŞLETME NEDEN BİZİ TERCİH ETTİ.

Çünkü işletmelerini seviyor ve onları ayakta tutmak istiyorlardı.

Sosyal Kanıt.

+35.000 Kursiyer

+1.000 İşletme

+3.000 Geri Bildirim

Yetkinlik.

Google Marketing Platform & ManyChat Partner Danışman.

Deneyim.

Son 3 Yılda +24.000.000₺ Bütçe Yönetimi. 7 Startup yaratımı.

Özgüven.

Türkiyede İlk %100 Memnuniyet ve Para İade Garantili Eğitimler.

İSTATİSTİK BİLİMİNİ BİLENLER İYİ BİLİR.


SAYI ARTTIKÇA BAŞARI ORANININ YUKARIDA KALMASI ZORLAŞIR.

Ancak İşletmelere Değer Katmayı Bilirseniz, Bu Pek de Zor Değil.

* Tüm Udemy eğitmenleri arasından sadece %1'ine verilen Excellent Trainer rozetine layık görülmüştür. +34.000 Kursiyer üzerinden verilen 1.417 değerlendirmede 5 üzerinden 4.9 puanlama.

Diğer binlerce geri bildirimi incelemek için buraya tıklayabilirsin.

SENİ YANILTTIK MI?

NE KAYBEDERSİN?

Belki de süslü sözlerle seni heyecanlandırdık ve yanılttık. Dijitale Tam Entegre Fırsat Paketlerini aldın, içerikleri tükettin ve binlerce kursiyerin cirolarını dramatik bir şekilde artmasına sebep olan bu paketteki strateji ve sırlar sizin satışlarınızı arttırmadı. Beklediğiniz etkiyi alamadınız. Vaad edilenlerin hiç de anlatıldığı ve gösterildiği gibi olmadığına tanık oldunuz. Öyleyse ne olacak?

Böyle Bir Teklifin Riski Ne Olabilir?

Biz Kazan-Kazan mantığına inanırız. Taraflardan biri kazanamadıysa küskün bir kitle yaratmayız. Ya Kazan-Kazan, ya da Kaybet-Kaybet.


İşte bu yüzden eğitim materyallerimize dahil olan işletme sahiplerinin akıllarındaki bu soru işaretleri ve muhtemel ''sonuç alamama'' risklerini gidermek adına Türkiyede yasal kapsamda iade hakkının mümkün olmadığı tüm dijital varlıklarımızı %100 iade garantisi ile sunuyoruz.


Tamamen güven endeksli bu yaklaşımda kursiyer tarafında olan sizlerin üzerinden muhtemel riskleri kendi üzerimize almanın daha adil olduğuna inanıyoruz. Muhtemel bir iade talebinizde kaybedeceğiniz hiç bir şey olmaması, aksine bu aşamaya dek eğitim paketlerinden öğrendiklerinizin yanınıza kar kalacağı bir teklif sunuyoruz. O halde sorumuzu soralım;


Böyle bir teklifi değerlendirmenin riski ne olabilir? Peki ya Risk nedir? Dünyanın en etkili satış filozoflarından Jim Rohn'a kulak verelim;


'Denemenin' Riskli Olduğunu Düşünüyorsan, 'Denememenin' Faturasını İleride Eline Verdiklerinde Bir Daha Düşün! Jim Rohn

İŞLETMEN İÇİN ATACAĞIN EN DEĞERLİ YATIRIM ADIMINA 1 ADIM UZAKTASIN.

 • Sahip Olacaklarınız

618$ | 309$ / Tek Seferlik Ödeme

 • Hiç kimseye muhtaç olmadan tüm dijital reklam ve pazarlama kurgunuzu kendiniz yapabileceksiniz.
 • İşin başında durmak zorunda kalmadan otomasyon destekli satış makinalarını kuracaksınız.
 • Ürün ya da Hizmetinizin online satışlarınız 1 aydan kısa bir süre içerisinde katlamaya başlayacaksınız.
 • Bir önceki yılki cironuzu en az 2 kat arttırmanın bilimini öğreneceksiniz.
 • Aktif üye sayısı +6.000'i geçen topluluğumuza katılıp takıldığınız noktalarda bu kitle havuzuna sorularınızı yönetebilecek ve destek alabileceksiniz.