İşletmeni Dijitale Tam Entegre Edecek Fırsat Paketleriyle Tanış.


Dijitale Tam Entegre Fırsat Paketleriyle Satışlarını Katlayarak Online Mecralarda Dominasyon Kurmaya Başlayabilirsin.

Fırsat Paketleri Ay Sonuna Kadar Geçerli Kampanyalı Özel Fiyatlı Paketlerdir. (Paketler Kontenjanlarla Sınırlıdır, Kontenjanların Dolması Durumunda Paket Fiyatları Normal Seviyesine Güncellenecektir.)

Fırsat-1 Paketi

 • Google ADS E-Kitap (4.99$)
 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • İleri Seviye YouTube ADS Eğitimi (69$)


Paket Fiyatı: 245$ / 273$

(%10 İndirimli Tek Seferlik Fiyat Teklifi)

Fırsat-2 Paketi

 • Google ADS E-Kitap (4.99$)
 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • İleri Seviye YouTube ADS Eğitimi (69$)
 • Bilimsel Video&Metin Yazarlığı Eğitimi (89$)
 • Dönüşüm Sistemleri Facebook Topluluğuna Erişim


Paket Fiyatı: 289$ / 362$

(%30 İndirimli Tek Seferlik Fiyat Teklifi)

Fırsat-3 Paketi

 • Google ADS E-Kitap (4.99$)
 • İleri Seviye Google ADS Eğitimi (199$)
 • İleri Seviye YouTube ADS Eğitimi (69$)
 • Bilimsel Video&Metin Yazarlığı Eğitimi (89$)
 • Funnel Sistemleri Eğitimi (79$)
 • 4 Adımda Algısal Hipnoz İle Satış Eğitimi (99$)
 • İçerik Üretim Atölye Eğitimi (19$)
 • İş Geliştirme & Zihinsel Modelleme Eğitimi (59$)
 • Facebook & Instagram Reklamcılığının Felsefesi (Ücretsiz)
 • Dönüşüm Sistemleri Facebook Topluluğuna Erişim


Paket Fiyatı: 309$ / 618$

(%50 İndirimli Tek Seferlik Fiyat Teklifi)

EĞİTİM İÇERİKLERİ SANA NE Mİ KATACAK? Referanslarımızdan Dinleyin.


+45.000

+45.000'den fazla öğrenciye vermiş olduğumuz eğitim materyalleri ve bu materyaller sonucu almış olduğumuz 4.000'den fazla ''Gönüllü'' ve ''Gerçek'' geri bildirimlere göz atarak eğitim materyallerinin etkileri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu geri bildirimlere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bireysel Paketlere Bak

Google ADS E-Book

$4.99


Türkiyenin İlk Video Referans Linkli Google ADS E-Kitabı İle Elinizin Altında Yazılı Bir Klavuz Olsun.

AVANTAJLI PAKET

YouTube Reklamcılığı Eğitimi

$69

Avantajlı Paket


Eğitim serisini başarılı bir şekilde tamamlamanız durumunda YouTube reklamcılık bilgisi açısından en özel stratejilere sahip olacak ve Türkiyenin en elit YouTube reklam uzmanı klasmanına gireceksiniz.

İleri Seviye Google ADS Eğitimi

$199


İşletmenizin Google ADS reklamlarını diğer hiç bir reklamcılık platformundan alamayacağınız karlılık ve efektiflik seviyesinde alabileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu eğitimler sonrasında işletmemin reklamlarını başarılı bir şekilde yönetebilir miyim?

Evet. Eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanması halinde işletmenizin Google reklamlarını piyasadaki reklam danışmanlarının %90’ından daha iyi ve karlı bir şekilde yürütebileceksiniz.

Bu eğitimin sonunda Google ADS danışmanı olarak çalışabilecek yetkinliğe gelebilir miyim?

Evet. Eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanması halinde piyasada hali hazırda danışmanlık yapıp ciddi gelir elde eden Google ADS danışmanlarının bir çoğundan daha yetkin ve elit bilgilere sahip bir danışman olabileceksiniz. Bireysel olarak danışmanlık yapmak istemeyenler ise bu yetkinlik ile Google ADS uzmanı olarak yerel ya da kurumsal işletmelerin Dijital Pazarlama birimlerine iş başvurusu yapabilecek ve yeni bir kariyer basamağı oluşturabilecektir.

Google ADS Kursunu başındaki içerikler neden YouTube'da yayınlanan Ücretsiz içeriklerden oluşuyor?

Kurs ''İleri Seviye Google ADS'' kursu olduğu için belirli bir seviyeden başlaması gerekiyor. Ancak daha önceden herhangi bir temeli ve bilgi birikimi olmayan kursiyerlerimizin düzenli ve sıralı bir şekilde sıfır seviyesinden başlaması gerektiği için onları Youtube, Udemy vb platformlara yönlendirip; '' ilk önce temel eğitim serisini tamamlayın daha sonra buraya gelin'' demek istemedik. Dolayısı ile eğitim temel seviyedeki kursiyerlerimiz için YouTube'da ücretsiz olarak paylaştığımız (Bir çok ücretli kursdan daha yoğun ve kaliteli) içerikler ile başlıyor.


Not: YouTube'da ücretsiz olarak paylaşılan içerik saati yaklaşık 7 saattir. İleri Seviye Ücretli Google ADS kursumuz ise yaklaşık 35 saatlik içeriğe sahiptir.

Eğitimdeki anlatılan konularla alakalı bazı sorularım var, bireysel olarak sorularımı site adminlerine iletebilir miyim?

Eğitim sadece müfredatta bulunan kurs materyallerini kapsamaktadır. Eğitim içerikleri ya da kişisel sorularınızla ilgili site adminlerine bireysel ulaşılması ve bilgi talep edilmesi yasaktır. Bireysel sorularınızla ilgili iletişime geçmek için saatlik ücrete tabii olan ‘’Bire Bir Özel Danışmanlık’’ hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eğitim paketlerini taksitli bir şekilde alma imkanım var mı ?

Evet taksitle ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Global ödeme altyapısı sağlayıcısı Stripe üzerinden aldığımız için kredi kartına taksit seçeneği sistemde gözükmemektedir. Bu sebeple size özel taksitle satın alım işlemi yapmanızı sağlayacak Shopier ödeme linki almak için ajans@denizduman.net ya da destek@dijitalgocebeokulu.com adresi üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Kurs videoları ya da giriş bilgileri ile ilgili teknik bir sorun yaşıyorum. Sorunumu size nasıl iletebilirim?

Bize ajans@denizduman.net veya destek@dijitalgocebeokulu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Fatura kesiyor musunuz?

Evet fatura kesiyoruz. Satın aldığınız eğitimlerin faturasının şirketiniz üzerine kesilmesini isterseniz bize şifket adı ve adresi, vergi dairesi ismi ve vergi numaranızı belirten bir mail atmanız gerekir. Bu bilgileri sağlamadığınız taktirde faturanız siparişte belirtmiş olduğunuz isim üzerinden otomatik olarak kesilecektir.

Bireysel Eğitim Paketlerini %5 Havale/EFT İndirim Kampanyası İle Almaya Ne Dersin?

Havale/EFT yöntemi ile bireysel eğitim paketlerine dahil olmak istiyorsanız satın almak istediğiniz eğitimin kampanyalı fiyatı üzerinden 2. bir ek %5 indirim alabilirsiniz. Bu tekliften yararlanmak isterseniz IBAN bilgisi almak adına ajans@denizduman.net veya destek@dijitaldocebeokulu.com adresinlerinden bize ulaşabilirsiniz.


— Bu kampanya ay sonuna dek geçerlidir ve kısıtlı bir kontenjan için açılmıştır.

28
days
:
07
hours
:
49
minutes
:
43
seconds

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

© DijitalGocebeOkulu 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.